UtiSoft - software development
Zvolte jazyk
English Deutsch Česky
Produkty - Download trial verze  |   Kontakt  |   Fórum  |   Nákupní košík Nákupní košík

PRODEJ UKONČEN.
V dnešním on-line světě už offline slovníky nejsou potřeba. Děkujeme za vaši přízeň v minulosti.

Produkty

-LIVE Dictionary 2.06
-Vlastnosti
-Jazykové varianty
-Kompatibilní telefony
-Jak slovník nainstalovat?
-Jak slovník koupit?
-LIVE Teacher 1.03
Výukový program na mobil: Opakování slovní zásoby apod.

Jazyky slovníku LIVE

Angličtina Angličtina
Čeština Čeština
Francouzština Francouzština
Holandština Holandština
Italština Italština
Maďarština Maďarština
Němčina Němčina
Polština Polština
Portugalština Portugalština
Španělština Španělština

Přihlášení k novinkám

Váš e-mail:
Vložte Váš e-mail abychom Vás mohli informovat o nových verzích našich produktů.

Nyní sleva 15% na druhý a každý další produkt v rámci objednávky!
Velké objednávky sleva 30%, Na upgrade sleva 15%-50%
Více informací o slevách najdete zde

Fórum podpory UtiSoft

<< Zpět na hlavní stránku fóra

Odblokování Samsung U600 a jiných

gra4me
11:34 Thursday
12 July 2007

dobry den, pujde mi vas slovnik bez problemu na mem mobilu samsung U600 i kdyz chci naistalovat dva? anglicky a spanelsky? diky.

UtiSoft
12:05 Thursday
12 July 2007

Dobrý den,

v tabulce kompatibilních telefonů se píše, že maximální velikostní limit na jeden sloník pro Samsung U600 je 500KB. Slovníků o této velikosti tam můžete nainstalovat mnoho, to omezeno není. Vždy můžete slovníky nejdříve zkusit nainstalovat a až potom koupit.

S pozdravem,
Jan Tichý

gra4me
12:35 Thursday
12 July 2007

diky za odpoved.

gra4me
12:57 Thursday
12 July 2007

jste jednou dobry den, zkusil jsem slovnik nainstalovat,ale tel. mi pise nepodporovany format... je to javou? slovnik jar. i jad. mam v telefonu - dalsi soubory,ale nenabizi mi instal..
??poradite?

Jarda
14:41 Thursday
12 July 2007

Instalace jar a jad souboru je na tom telefonu od vyrobce zablokovana. Musite zadat do telefonu nasledujici kod pro odblokovani instalace:

*#9998*4678255#

Pak uz by to melo fungovat.

gra4me
22:41 Tuesday
07 August 2007

dik moc, myslel sem si to...

Kelfis
18:55 Tuesday
21 August 2007

Skusali ste niekto v tomto fone, slovnik vacsi ako 1MB??

Michal
21:06 Thursday
08 November 2007

na mim u - 600 mi trošku de jen .jad ale při doinstalovaní mi to napíše "java chyba vyjímka IO " nevim co stim:(

UtiSoft
10:29 Friday
09 November 2007

Máte při instalaci soubor JAD i soubor JAR ve stejné složce? Soubor JAD obsahuje defacto jen odkaz na soubor JAR, který už obsahuje vlasní slovník. Proto je při instalaci soubor JAR vždy potřeba.

Matej
19:37 Saturday
17 November 2007

Docital som sa tu ze ked chcem aby mi sli jar subori tak musim zadat ten kod, ktory mi odblokuje instalaciu...dal som ho, prijalo ho a aj otvoril som jar hru a stale mi pise neznamy format,neviem co s tym?poradte

Petr
20:40 Saturday
26 January 2008

Funguje odblokovani java i u Samsung sgh e790?

jurek
02:16 Sunday
10 February 2008

chtel bych vam jen sdělit, že na samsungu g800, jde taky jen 500kb verze, zkoušel jsem i 2mb ale nejede. Myslím že g800 je velice podobna (co se týče spustitelnosti aplikací) u600,u700..Ale to je jen můj pocit..

Veronika K.
20:15 Thursday
06 March 2008

Dobry den, chci se zeptat, jestli by mi mohl nekdo poradit pri odblokovani jar slovniku u Samsungu E250, pri zadani kodu *#9998*4678255# (zadavam ho jako by cislo k zavolani) se vzdy napise "Neni dovoleno". Mohl byste mi nekdo poradit, prosim?

Jarda
06:56 Friday
07 March 2008

Do telefonu Samsung E250 zkuste zadat tento kód:

*#9998*52824678255#

Že ho zadáváte místo čísla na volání je správně. S tímto kódem by to mělo fungovat.

Veronika K.
09:40 Friday
07 March 2008

Kod jsem zadala, a opet mi hlasi "Neni dovoleno". Je mozne, ze to je zpusobeno tim, ze mam Samsung E250V, tudiz od Vodafonu? A jestli ano, jakym zpusobem mam postupovat dale? Dekuji

UtiSoft
09:43 Friday
07 March 2008

Dobrý den,

pravděpodobně to bude opravdu tím že máte model od Vodafonu.

Ideální by bylo sehnat si kartu s předplaceným WAPem a stáhnout si slovník z wap.utisoft.com

Neznamy
19:53 Tuesday
22 April 2008

skuste to takto.

takze ve zkratce:

Potrebujem:
1x BT mobul nebo usb kabel
1x samsung e250(v)
1x Sofstick PPP
1x Samsung java uploader
1x nejaky divny dll knihovny

Postup:
1) v pripade BT sparujeme mobil a pocitac a zkontrolujem v telefonu (menu->organizer->bluetooth->moje zarizeni->tamtotenpc->volby-> autorizovat zarizeni) ze je PC v mobilu autorizovane.

2)stahneme softick ppp
///-----------------------------///

3)stahnem Samsung java uploader

4)Nainstalujeme Softick ppp, behem instalace se te to dotaze na USB mod, zvol usb exclusive mod (nebo nejak tak)

5)softick ppp jeste nespoustej. Vem do ruky telefon a jako bys chtel telefonovat vytukej kod *#52828378# (*#javatest#)

6)V menu ktere se ti nyni objevilo bez do 2. OTA type setting - &gt; a zvol &quot;serial bearer OTA&quot;. Pote z toho menu odejdi (cervene sluchatko)

7)Nyni spust Softick PPP.Pri prvnim spusteni bude chtit softick PPP nejakou knihovnu USB*****.dll, tu stahnes zde

8)Kdyz je SPPP spusten regulerne, objevi se ti v trayliste nova ikonka s cervenym krizkem v rohu. Klik na ni pravym a settings->;Bluetooth/Serial. Vyber port na kterem mas telefon. Potvrd a nyni znova klik pravym na ikonu v trayliste a zvol polozku 'Activate PPP'. Pokud vse probehlo v pohode, melo by se ti pri najeti mysi na tu ikonu zobrazit status 'Softick PPP: 1 device(s) connected.'

9)Nyni spust Samsung java uploader

10)V Samsung Java Uploaderu klikni na tlacitko Dodaj a vyber jad soubor pozadovane aplikace.

11)Nyni uchop znova telefon a a znova vytukej kod *#52828378# (*#javatest#).

12)V menu ktere se ti objevilo bez do (3) Serial test->(1)PPP UP-> a zvol dle pripojeni telefonu k pc. Kdyz das zvolit pozadovanou moznost, melo by te to hodit o uroven v menu zpatky, tam zvol '(2)seriove stahovani' a v tuto chvili by si telefon mel sam zacit stahovat aplikace ktere si mel pripavene v Samsung Java Uploaderu.

13)Pote znova vytukej *#52828378# (*#javatest#) a v OTA type setting vrat hodnotu na puvodni (GPRS...)

Pokud se tak nestalo, udelal si nekde ty nebo ja chybu

Informace sem cerpal ze stranek http://www.samsung-site.com/ a http://samsung-mobile.pl/ (mimochodem, zde doporucuji registraci, neb si zde muzes v sekci download stahnout vsechen potrebny SW hezky pohromade.)

PS: nerucim za zadne skody zpusobene timhle postupen na cemkoliv

pepe
18:26 Sunday
08 June 2008

Dobrý den mám samsung u600 . nejde mi nainstalovat soubory jar. Zkoušel jsem i kód na odblokování a napsalo to aktivováno a stejně to pořád nejde. nevíte někdo co s tím? . dík čao ..

levy vaclav
22:16 Sunday
08 June 2008

prosím ,kde mužu stahnout ten soubor usbport.dll?děkuji za odpověd

snehy
20:53 Sunday
03 August 2008

Pane NEZNÁMÝ , nevíte jestli pak jde tento postup použít i na tel. Samsung U800. jak mam 5)bod a mam vyťukat to číslo tak mi to napíše nesprávná data a nemůžu pokračovat v dalších bodech. poradíte mi jak nad tím vyzrát .)

niki
22:30 Sunday
14 September 2008

supr,diky moc funguje to!!!

tomas p.
20:27 Tuesday
06 January 2009

dobry den, nevite jak postupovat pri instalaci na samsung u800 diky

slopy
20:56 Monday
29 June 2009

Dobry den.chtěl bych se zeptat.koupil jsem si tel. samsung U 600 a když jsem nainstaloval samsung pc studio 3 ,tak nevím kam a jak instalovat java hry ve formátu JAR. Díky

UtiSoft
08:59 Tuesday
30 June 2009

Dobrý den, jak hry, tak slovníky si můžete do telefonu nainstalovat přes WAP. Slovník tedy z adresy http://wap.utisoft.com/

Je jenom potřeba dát pozor, kolik stojí u vašeho operátora stahování dat, aby to nebylo moc drahé...

<< Zpět na hlavní stránku fóra

Copyright © 2002-2018 UtiSoft.com. Všechna práva vyhrazena.