UtiSoft - software development
Zvolte jazyk
English Deutsch Česky
Produkty - Download trial verze  |   Kontakt  |   Fórum  |   Nákupní košík Nákupní košík

PRODEJ UKONČEN.
V dnešním on-line světě už offline slovníky nejsou potřeba. Děkujeme za vaši přízeň v minulosti.

Produkty

-LIVE Dictionary 2.06
-Vlastnosti
-Jazykové varianty
-Kompatibilní telefony
-Jak slovník nainstalovat?
-Jak slovník koupit?
-LIVE Teacher 1.03
Výukový program na mobil: Opakování slovní zásoby apod.

Jazyky slovníku LIVE

Angličtina Angličtina
Čeština Čeština
Francouzština Francouzština
Holandština Holandština
Italština Italština
Maďarština Maďarština
Němčina Němčina
Polština Polština
Portugalština Portugalština
Španělština Španělština

Přihlášení k novinkám

Váš e-mail:
Vložte Váš e-mail abychom Vás mohli informovat o nových verzích našich produktů.

Nyní sleva 15% na druhý a každý další produkt v rámci objednávky!
Velké objednávky sleva 30%, Na upgrade sleva 15%-50%
Více informací o slevách najdete zde

Fórum podpory UtiSoft

<< Zpět na hlavní stránku fóra

slovnik pro Symbian uiq 3

Linda
20:21 Thursday
27 September 2007

Dobry vecer, planuje se verze pro tento operacni system?

UtiSoft
08:54 Monday
01 October 2007

Dobrý den,

Slovník v javě, který si můžete stáhnout z těchto stránek, funguje na UIQ 3 bez problémů. Proto speciální verze pro UIQ v plánu není.

Tonda.
23:36 Thursday
04 October 2007

To je docela skoda, protoze treba na SonyEricsson P1i zas tak bez problemu nefunguje. Slovnikem nejde skrolovat.

U Slovniku AN-CZ, jine jsem nezkousel nefunguje scrolovani slovnikem. Slovnik neco vyhleda, ale uz se nemuzu hnout z mista, podivat se nize. JogDial na to nereaguje. Takze treba u slov, ktere maji mnoho vyznamu se nemohu podivat na ty spodni, protoze na ne slovnik proste neodroluje.

UtiSoft
09:48 Friday
05 October 2007

Dobrý den,

to nebude zase takový hrozný problém, aby se aplikace musela celá předělávat pro platformu UIQ :) Lepší bude upravit současný slovník tak, aby plně fungoval na Vašem telefonu.

Na platformě UIQ 3.1 byl slovník testován na telefonu M600 a scrollování šlo bez problémů. P1i má pravděpodobně jinak nastavenou klávesnici.

Nainstalujte si prosím tento program pro sledování kódů kláves: jar / jad

spusťte ho a zkoušejte mačkat klávesy telefonu. Při stisku každé klávesy se objeví uprostřed obrazovky její kód. Napište mi prosím, jaké kódy se objevují při mačkání JogDialu nahoru resp. dolů.

Tom
01:18 Sunday
14 October 2007

Pri srollovani dole sa objavuje cislo -39 a pri scrollovani hore cislo -38 a este pri stlaceni scrollu cislo -42. Mam SE P990i a tiez mi scroll nefunguje...

UtiSoft
08:49 Monday
15 October 2007

Dobrý den,

v tom případě se zřejmě jedná o nějaký nestandardní firmware telefonu. Posílá špatné kódy. Slovník nicméně upravím tak, aby fungoval i s tímto firmwarem a dám Vám vědět.

S pozdravem,
Jan Tichý

Honza
17:48 Wednesday
07 November 2007

Dobrý den,
já bych si ještě dovolil doplnit, které kódy vrací JogDial na telefonu P1i z aplikace KeyCodes2:
srollování dolů ..... -2
srollování nahoru ... -1
stlačení ............ -5
Jsou to tedy jiné hodnoty, než vrací P990i.

UIQ3 ale nabízí pro posouvání i elegantnější řešení, a to dotyk prstu na displej a jeho "šoupáním" lze docílit žádaného scrollování. Tuto funkci využívá např. javová Opera mini.

UtiSoft
11:52 Thursday
08 November 2007

Podpora scrollování na telefonech P990i a P1i byla doplněna a objeví se ve verzi 2.03.

Pokud by někdo chtěl vyzkoušet novou verzi už teď, tak je k dispozici čtvrtá beta verze slovníku 2.03 zde: jar / jad

Lubomir Caslava
22:33 Saturday
01 December 2007

Prave jsem si u Vas zakoupil 2 slovniky. Je zde transkripce a slovniky se mi jevi jako velmi povedene, presto mam par podnetu do novych verzi. Slovnik pouzivam na SE P1i a slova musim zadavat z klavesnice. Ikona na zadani znaku z digitalni klavesnice pomoci dotykoveho pera chybi. Jsem zvykly zadavat znaky dotyky na klavesnici na displayi a toto je male minus na komfortu ovladani. Do budoucna bych ocenil i databazi zvuku pro poslech vyslovnosti jednotlivych slov. Rovnez mluvene slovniky frazi by nebyly na skodu.

<< Zpět na hlavní stránku fóra

Copyright © 2002-2018 UtiSoft.com. Všechna práva vyhrazena.