UtiSoft - software development
Zvolte jazyk
English Deutsch Česky
Produkty - Download trial verze  |   Kontakt  |   Fórum  |   Nákupní košík Nákupní košík

PRODEJ UKONČEN.
V dnešním on-line světě už offline slovníky nejsou potřeba. Děkujeme za vaši přízeň v minulosti.

Produkty

-LIVE Dictionary 2.06
-Vlastnosti
-Jazykové varianty
-Kompatibilní telefony
-Jak slovník nainstalovat?
-Jak slovník koupit?
-LIVE Teacher 1.03
Výukový program na mobil: Opakování slovní zásoby apod.

Jazyky slovníku LIVE

Angličtina Angličtina
Čeština Čeština
Francouzština Francouzština
Holandština Holandština
Italština Italština
Maďarština Maďarština
Němčina Němčina
Polština Polština
Portugalština Portugalština
Španělština Španělština

Přihlášení k novinkám

Váš e-mail:
Vložte Váš e-mail abychom Vás mohli informovat o nových verzích našich produktů.

Nyní sleva 15% na druhý a každý další produkt v rámci objednávky!
Velké objednávky sleva 30%, Na upgrade sleva 15%-50%
Více informací o slevách najdete zde

Fórum podpory UtiSoft

<< Zpět na hlavní stránku fóra

Verze pro Google Android

Jirka
10:13 Wednesday
24 June 2009

Dobry den, chtel bych se zeptat jestli budete upravovat verzi pro Android, ja tam nejaka java, ale bohuzel to hazi chyby trid.

Dekuji zaodpoved

Jirka

UtiSoft
09:07 Tuesday
30 June 2009

Dobrý den,

na Androidu jsme zatím netestovali, bude na něm ještě potřeba aplikaci odladit.

Zatím můžete vyzkoušet aplikaci automaticky zkonvertovanou do .apk formátu, spíše si ale nemyslím že by rovnou fungovala. Dejte vědět jak jste uspěl. Slovník v .apk stáhněte zde.

Jan Tichý

Jirka
22:39 Tuesday
30 June 2009

Dobry den, dekuji za reakci, balicek jsem si hned stahnul a na prvni pokus jede, je trosku hure vyhlazene pismo, ale zatim zadny zasadni problem. zkusim si s tim poradne pohrat a kdyztak bych napsal dalsi postrehy.

Jirka

Zbynek
14:59 Saturday
08 August 2009

Dobrý den,

otestoval jsem slovník v apk na HTC Hero. Zdá se, že by fungoval správně, ale bohužel J2M Runner při emulaci zobrazuje na displeji pouze číselnou klávesnici. Byl bych velice rád, a určitě i další uživatelé, pokud by jste Váš slovník upravili pro jen dotykový Android. Do dnešní doby jsem Vaší aplikaci užíval na N82 a velice nerad bych se s ní po přechodu na HTC Hero loučil. Děkuji a přeji příjemný den. Zbyněk

Jan
23:01 Tuesday
01 September 2009

Dobrý den,

také jsem testoval slovník, ale na G1 od T-mobile.Fungoval bez problémů (také pouze zobrazování číselné klávesnice) a chci se zeptat na španělský slovník, zda jej bude možné také stáhnout ve formátu .apk (zkoušel jsem ho zkonvertovat bezúspěsně sám :( ).
Další můj dotaz je na registrační číslo,je zjistitelné v aplikaci (email s reg.č. již bohužel nemám)?

Děkuji Pivoňka.

Zbynek
11:51 Saturday
19 February 2011

Dobrý den,

rád bych se zeptal, pokud s android verzí počítáte, v jakém časovém horizontu ji můžeme očekávat, když uvedete přesnější termín, budu rád. Aplikaci sice již užívám na HTC Desire díky převodu z jar do apk, ale není to tak komfortní užívání.

Děkuji Zbyněk

UtiSoft
09:05 Monday
21 February 2011

Dobrý den,

verze pro Android by měla být hotová cca. na konci března.

Dominik
00:02 Friday
15 April 2011

dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak to nyní vypadá s tou android verzí, prográmek už jsem měl na starým telefonu s javou a maximální spokojenost :-) ale na mý současný x10i to není úplně ono. Tak trpělivě čekám, ale verze pro android pořád nikde :)

Jirka
21:15 Monday
09 May 2011

Dobry den,
jak to vypada s vyvojem verze pro android?

Dik za info...

UtiSoft
16:59 Tuesday
10 May 2011

Dobrý den,

už zbývá doladit jen pár malých detailů. Za několik dní by verze pro Android měla být hotová.

UtiSoft
09:52 Monday
30 May 2011

Je HOTOVO, verzi pro Android si můžete stáhnout a nainstalovat.

Howard
20:48 Wednesday
08 June 2011

Dobry den,
je mozne pouzit licenci koupenou pred casem i pro verzi android? Samozrejme za predpokladu, ze na starem telefonu slovnik smazu.
Dekuji za odpoved.

UtiSoft
11:06 Thursday
09 June 2011

Dobrý den,

pokud chcete využívat novou verzi slovníku, která je pro Android, je potřeba provést upgrade registračního čísla (tj. zakoupení nového registračního čísla pro Android se slevou)

Zadejte prosím Vaše stará registrační čísla do nákupního košíku pod záložkou Upgrade a poté objednejte slovník pro Android.

Howard
20:56 Tuesday
14 June 2011

Dobrý den,

když to udělám, zadám staré registrační číslo, napíše mi to:

STARYKOD X nepoužito, lze použít na:
LIVE Dictionary 2 EN-CZ Android (Sleva: 15%)

Myslel jsem, že budu mít slevu 50%.

UtiSoft
13:29 Wednesday
15 June 2011

Dobrý den,

ano, je to tak. Na upgrade na verzi pro Android je opravdu sleva 15%

<< Zpět na hlavní stránku fóra

Copyright © 2002-2018 UtiSoft.com. Všechna práva vyhrazena.